116. Zmiany, zmiany i kolejne zmiany!

10:56:00


Nadeszła długo wyczekiwana i upragniona wiosna. Czas nowości, zmian i innych życiowych zawirowań. Za oknem póki co mało słońca, ale miejmy nadzieje, że szybko się u nas rozgości i całkowicie będzie można już schować zimowe ubrania. Maj miał być dla mnie początkiem i bramą do miesięcy swojego rodzaju stabilizacji, ale póki co zapowiada się w dalszym ciągu życiowy rollercoaster. No cóż, jeszcze trochę i w końcu usiądę na dłużej w jednym miejscu i dam odpocząć mojej walizce, która dzielnie towarzyszyła mi w kolejnych przeprowadzkach.


Generalnie to zaczęłam ogarniać przestrzeń wokół siebie, a towarzyszy temu iście wiosenna aura i pozytywny nastrój, po raz pierwszy od dłuższego czasu. Fajnie jest móc w końcu trochę odetchnąć i nawet pomimo większych bądź mniejszych problemów czerpać radość z każdego dnia. Mój pokój jest w trakcie wiosennego odświeżenia, garderoba nabrała koloru - tak, wreszcie zakupiłam kilka nie-czarnych ubrań - a i na bloga oraz inne social media przyszedł czas.

Jak widać na załączonym obrazku najważniejszą i główną zmianą jest szablon. Nadal pozostał prosty i minimalistyczny, jednak jest trochę bardziej przyjemny ze względu na cieplejsze kolory. Jeszcze nie wszystko działa jak należy, dalej pracuję nad kilkoma rzeczami, ale myślę, że to kwestia kilku dni. Zniknęły posty z kategorii "Muzyczny Piątek", jeśli ktokolwiek je pamięta. Usunęłam je całkowicie - nic nie wnosiły i były tu po prostu zbędne. Zmianie ulegnie również zatem numeracja postów, tak aby nie pozostały luki. Główną stronę starałam się utrzymać w języku angielskim. Czemu? Jakieś dwa miesiące temu zaczęłam ponownie doszkalać swoje umiejętności w tym temacie i w niedalekim czasie chciałabym moje wpisy zacząć tłumaczyć. Jeśli chodzi o Instagram, to usunęłam część zdjęć i nadal robię selekcje. 

Więcej tego co się u mnie dzieje w następnym Time to chillout. 

Udanego i słonecznego piątku Wam życzę. 

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Ślicznie tutaj u Ciebie ;)
    NOWA ZAKŁADKA, PROMOCJA TWOJEGO BLOGA ♥

    Kinga Dobrowolska–blog Zapraszam kochani ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz rację wiosna to czas zmian. :) Życzę Ci samych pozytywnych zmian w Twoim życiu :)

    OdpowiedzUsuń

Subscribe