55. 10 rzeczy do zrobienia na Majorce.

20:02:00

Do wylotu zostało tylko 6 dni. Przedstawiam Wam listę 10 rzeczy, które chcemy zrobić. Pewnie w rzeczywistości pewnie będzie ich więcej, ale tutaj pokażę Wam te dziesięć ważniejszych, a po powrocie zdam relację, ile nam się udało z tego wypełnić.

1. Zabrać O. do Nagoyi. Chociaż restauracja ta serwuje głównie japońskie jedzenie, które nie należy do moich ulubionych, to pomimo tego ją uwielbiam. Ciekawe czy przekonam O. do zjedzenia ostrygi czy żabich udek? :)

2. Pojechać na Cala Ratjade. Tutaj może być problem, bo znajduje się ona na drugim końcu wyspy. Ale mam nadzieje, że uda nam się to wykonać.


3. Zakupy w Palmie. Całodniowe. :)


4. Spędzić cały dzień na plaży w El Toro. Jest niedaleko domu w sumie, niewielka, a co za tym idzie - nie ma wielkich tłumów. A jeden dzień można poświęcić na smażenie się.


5. Być wieczorem/nocy w Magalufie. Ten klimat imprez, barów, ludzi, DJ i tego wszystkiego .. Me gusta!

6. Przejść przez wszystkie cztery plaże, Palmanova -> Magaluf.


7. Odwiedzić Ibizza Bar, jest cudowny.

8. Zjeść ensaimade i paellę. [co jeszcze warto zjeść na Majorce znaleźć możecie w tym wpisie] Co prawda, ja jadłam to już w ubiegłym roku, ale w tym roku lecę z O, także .. :)

9. Zobaczyć jak najwięcej - bardzo ogólnie, ale taka prawda. W tym roku jednak przesiadam się na rower i to będzie nasz główny środek transportu. :)

10. Odkryć ciekawe miejsce, w którym nie byłam i pokazać je O.

To na tyle. Oczywiście, w trakcie pobytu lista ta zwiększy się zapewne wielokrotnie. Po powrocie możecie spodziewać się wielu nowych wpisów. ;)

Ps. Będziemy mieć tam internet, jednak nie wiem, czy będę miała czas na dodawanie notek i siedzenie na blogu. W najgorszym wypadku napiszę zaraz po powrocie. :) Będę za to pewnie regularnie dodawać zdjęcia na instagram, gdzie możecie mnie śledzić.  

You Might Also Like

2 komentarze

Subscribe